Şimdi Istanbul Düşünsün Kemal Sunal

Kemal Sunal

Şimdi Istanbul Düşünsün Kemal Sunal. Kemal sunalın unutulmaz filmlerinden umudumuz şabanda canan karakterine hayat veren usta oyuncu serpil nur yeşilçamda erotik. Erhan sandıkçı kemal sunal başrol oynamaya başladığı 1974 yılından 1991e kadar aralıksız her yıl ortalama dörtten fazla sinema filminde rol aldı.

Sakar Sakir Tup Patlama Sahnesi Mp4 3gp Flv Mp3 Video Indir
Sakar Sakir Tup Patlama Sahnesi Mp4 3gp Flv Mp3 Video Indir

Kemal sunal 11 kasım 1944 tarihinde malatyanın doğanyol ilçesine bağlı gökçe beldesinde doğdu. 1957 senesinde dünyaya gelen gül sunal türk sinema ve televizyon tarihinin efsane ismi merhum kemal sunalın eşidir. Film çekildiğinde tarık akan 25 emel sayın 29 kemal sunal 30 halit akçatepe 36 metin akpınar 33 zeki alasya 31 münir özkul 49 adile naşit ise 44 yaşındaydı.

Korkutan elazığ depreminde çöktü.

Kemal sunal adile naşit münir özkul halit akçatepe ve bütün o kadro çok özel insanlar. Tek kahramanın kendisi olduğu filmler arasında benim en çok güldüklerim korkusuz korkak sakar şakir tarzan rıfkı gibi natuk baytanın yönettiği absürt eserlerdir. Hiç bir ordu vakti gelmiş bir fikir kadar güçlü değildir. Google has many special features to help you find exactly what youre looking for.