Metin Akpınar Zeki Alasya Kemal Sunal.Halit Akçatepe Yaşları

Kemal Sunal

Metin Akpınar Zeki Alasya Kemal Sunal.Halit Akçatepe Yaşları. Kemal sunal halit akçatepe zeki alasya ve metin akpınarın 4 kardeşi canlandırdığı köyden indim şehire filmi defalarca izlenilmesine rağmen hala büyük ilgi görüyor. Filmin hikayesini anlatırken kemal sunala da bir parantez açan usta oyuncu kahkahaya boğdu.

Kemal Sunal A Mavi Boncuk Lu Yas Gunu Magazin Haberleri Milliyet
Kemal Sunal A Mavi Boncuk Lu Yas Gunu Magazin Haberleri Milliyet

Metin akpınar hayret. Filmin oyuncuları ve rolleri. Başrollerini kemal sunal zeki alasya metin akpınar ve halit akçatepenin oynadığı efsane filmlerimizdendir.

Kemal sunal halit akçatepe zeki alasya ve metin akpınarın 4 kardeşi canlandırdığı köyden indim şehire filmi defalarca izlenilmesine rağmen hala büyük ilgi görüyor.

01 ekim 1974 süre. Kayserili behçet ali şen ölüm döşeğinde oğulları saffet kemal sunal himmet zeki alasyahayret metin akpınar ve gayret halit akçatepe e. Zeki alasya metin akpınar halit akçatepe ve kemal sunalın başrolünde yer aldığı köyden indim şehire filmi yayınlandığı ilk yıllardan günümüze kadar keyifle izlenen ender. Kemal sunal saffet zeki alasya himmet metin akpınar hayret halit akçatepe gayret münir özkul mehmet çavuş adile naşit.