Kemal Sunalin Bindiği Uçaağin Içi

Kemal Sunal

Kemal Sunalin Bindiği Uçaağin Içi. ölüm yıldönümü gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan usta komedyen kemal sunal aramızdan ayrılalı bugün 15 yıl oluyor. Kemal ile bir sorunu olmadığı gözüken fadigül neden nişanını attı.

Neriiii Adli Kullanicinin Kemal Sunal Panosundaki Pin Film 90lar Nostaljisi Babalar
Neriiii Adli Kullanicinin Kemal Sunal Panosundaki Pin Film 90lar Nostaljisi Babalar

Ali özgentürk hürriyetten yenal bilgiciye kemal sunalın son anlarını anlatırken rahatsızlığıyla ilgili detayı da ilk kez açıkladı. 11112021 1046 türk sinemasının gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından biri olan kemal sunal 77. ünlü sanatçı daha önce de.

11 kasım doğum günümdür diyen ve gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan usta.

Sinema sanatçısı kemal sunalın 3 temmuz 2000 günü trabzona gitmek bindiği için uçağın içinde fenalaşıp hayatını kaybetmesi havaalanları ve uçaklardaki sağlık tedbirleri yeterli mi sorusunu gündeme getirmişti. çevresindekilerin bir zanaatı varken kendisinin işsizliği içinde ukde kalan hasan rıza günay kemal sunalın şark bülbülü filminden esinlenerek 2010 yılında kendi işini kurdu. Kemal sunalın 15. Kemal sunal 3 temmuz 2000 tarihinde balalayka isimli filmin çekimleri için bindiği trabzon uçağında geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında öldü.