Kemal Sunala Neden Inek Şaban Deniyor

Kemal Sunal

Kemal Sunala Neden Inek Şaban Deniyor. Filmi olacak olan balalayka isimli projeye başlamak için 3 temmuz 2000 tarihinde trabzon a gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Kemal sunal 1944 yılında istanbulun küçükpazar semtinde ailesinin en büyük çoçuğu olarak dünyaya geldi.

Ogluna Neden Saban Ismini Koymaktan Vazgecti Medya Haberleri
Ogluna Neden Saban Ismini Koymaktan Vazgecti Medya Haberleri

Kemal sunal hayranları aramalarını hızlandırdı. ünlü sanatçı daha önce de. Kemal sunal 1944 yılında istanbulun küçükpazar semtinde ailesinin en büyük çoçuğu olarak dünyaya geldi.

Filmi olacak olan balalayka isimli projeye başlamak için 3 temmuz 2000 tarihinde trabzona gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.

11 kasım 1944 doğumlu olan kemal sunal yaşasaydı 77 yaşında olacaktı. Kendine özgü tavırları ve güler yüzlü karakteriyle bilinen kemal sunal rıfat ilgazın hababam sınıfı eserinin sinema uyarlamasında inek şaban tiplemesini canlandırdı. Bir yıl kadar kenter tiyatrosunda görev yaptıktan sonra pendik tiyatrosunun kurulması. Kemal sunal hayranları aramalarını hızlandırdı.