Kemal Sunala Laf Atan

Kemal Sunal

Kemal Sunala Laf Atan. Türkiyenin ilk tescilli dayak yiyen adamı olan hasan rıza günay 11 yıldır. Hafta maçında galatasaray sahasında fenerbahçeyle karşılaşıyor.

Comar Dili Ve Edebiyati Photos Facebook
Comar Dili Ve Edebiyati Photos Facebook

Patronuna kendini dövdüren bir insan karakteri vardı. Sakın ama sakın bidaha baskanımıza dil uzatmayın haddinizi bilin onurlu insanların arkasından atıp tutmayan yasasın baskanım kemal kiliçdaroğlu seni çok seviyoruz herzaman yanındayızzz. Süper ligde 13.

Aradan yıllar geçmesine rağmen eskimeyen filmleri hala izlenen kemal sunal hem güldürmüş hem de her filminde halkın dertlerini anlatmıştı.

Stres koçu adını onaylatarak türkiyenin ilk tescilli dayak yiyen adamı olan hasan rıza günay 11 yıldır stres atmak isteyenlerin tekme ve tokatlarıyla geçiniyor. Stres koçu adını onaylatarak türkiyenin ilk tescilli dayak yiyen adamı olan hasan rıza günay 11 yıldır stres atmak isteyenlerin tekme ve tokatlarıyla geçiniyor. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Bugün sizlerle birçok konuya parmak bastık ve kemal sunala laf atamazsiniz.