Kemal Sunal Halit Akçatepe Replikleri

Kemal Sunal

Kemal Sunal Halit Akçatepe Replikleri. Kayserili iş adamı mahmutun metin akpınar kardeşi olan ferdi tarık akan yakışıklı ve hovarda bir gençtir. Melek hanımın şabanı süt oğlanı sanmasıyla başlayan olay osmanlı döneminde bahriye.

Sabanoglu Saban 1977 Kemal Sunal Sener Sen Halit Akcatepe Sitki Akcatepe Sevket Altug Adile Nasit Aysen Grud Sinema Tarihi Eski Film Afisleri Nostalgia
Sabanoglu Saban 1977 Kemal Sunal Sener Sen Halit Akcatepe Sitki Akcatepe Sevket Altug Adile Nasit Aysen Grud Sinema Tarihi Eski Film Afisleri Nostalgia

Kayserili iş adamı mahmutun metin akpınar kardeşi olan ferdi tarık akan yakışıklı ve hovarda bir gençtir. Bu filmde münir özkul zeki alasya metin akpınar tarık akan halit akçatepe ve filiz akın ile birlikte rol. Emel sayın tarık akan münir özkul zeki alasya metin akpınar halit akçatepe kemal sunal tam anlamıyla bir yıldızlar geçidi olan bir başka film daha mavi boncuk sadece oyuncularıyla değil ince senaryosuyla da insanın içini ısıtan bir film ve belki de bu yüzden yıllar geçse de izlemekten sıkılmıyoruz.

Ki öyle de oldu.

Bu filmde münir özkul zeki alasya metin akpınar tarık akan halit akçatepe ve filiz akın ile birlikte rol. Sunalın uçağa binmeden önce çekilen son fotoğrafları ise hala akıllarda. Kemal sunal çok iyi bir sanatçı ama sadece komedi türünde oynayabiliyor ama şener şen öyle değil. Yeşilçamın unutulmazları listesinde başı tabi ki oyuncu kadrosunda kemal sunal münir özkul tarık akan adile naşit halit akçatepe gibi isimleri bulunduran hababam sınıfı.