Kemal Sunal Hababam Sınıfı Duvar Resimleri

Kemal Sunal

Kemal Sunal Hababam Sınıfı Duvar Resimleri. Bunlardan ilki 1972 yapımı tatlı dillim sonuncusu ise 1999 yapımı propaganda filmidir. 3 temmuz 2000 tarihinde necati karakterini oynayacağı balalayka adlı filmin çekimlerine.

Tarik Akan Kemal Sunal Halit Akcatepe Hababam Sinifi Sanatcilar Iphone Duvar Kagitlari
Tarik Akan Kemal Sunal Halit Akcatepe Hababam Sinifi Sanatcilar Iphone Duvar Kagitlari

Bu akşam show tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak klasikler arasında olan türk filmi yine konusuyla insanları hem güldürüp hem öğretecek. Kendine özgü tavırları ve güler yüzlü karakteriyle bilinen kemal sunal rıfat ilgazın hababam sınıfı eserinin sinema uyarlamasında inek şaban tiplemesini canlandırdı. Hababam sınıfı türk sineması denince hepimizin ilk aklına gelen filmlerden biri olarak biliniyor.

Kemal sunalın en sevilen filmleri listemizde birinci sırada yer alan hababam sınıfı 1975 yılında izleyiciyle buluşmuştur.

Bu akşam show tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak klasikler arasında olan türk filmi yine konusuyla insanları hem güldürüp hem öğretecek. Münir özkul adile naşit kemal sunal şener şen halit akçatepe ve tarık akan gibi daha pek çok usta oyuncuyu kadrosunda bulunduran hababam sınıfı filmleri türk filmleri arasında farklı bir yere sahip olmakta. 7den 70e hemen her türk insanının izlemiş olduğu film kemal sunal ve film arkadaşlarının eğlenceli rolleriyle vazgeçilmezler arasında yer. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.