Kemal Sunal Hababam Sinifi Esofmanli

Kemal Sunal

Kemal Sunal Hababam Sinifi Esofmanli. Kızlar da hababam sınıfına gelince ilginç ve komik olaylar kaçınılmaz olmuştur. Sınıf her zaman olduğu gibi kendi halinde günlerini yaşarken açıkgöz müdür o yıl okula kız öğrenci alarak değişiklik yapmaya karar vermiştir.

Hababam Sinifi Tatilde Oyunculari Mudur Munir Ozkul Ve Adile Nasit Kemal Sunal Sener Sen Film Sinema Tarihi Nostalgia
Hababam Sinifi Tatilde Oyunculari Mudur Munir Ozkul Ve Adile Nasit Kemal Sunal Sener Sen Film Sinema Tarihi Nostalgia

17 yaşındaydım ve içeri girdiğimde karşımda tarık akan halit akçatepe kemal sunal adile naşit kartal tibet ve ertem eğilmez vardı. Türk sinemasında bugün bile çok izlenen yapımlarda başrol oynayan ali kemal sunal malatyalı mustafa sunal ile saime hanımın ilk. Usta oyuncu kemal sunalın birbirinden eğlenceli filmleri sizlerle bu kanalda olacak.

Kemal sunal tarık akan münir özkul adile naşit gibi oyuncuların da rol aldığı hababam sınıfı serisi yeşilçamın en çok izlenenleri arasına girdi.

Usta oyuncu kemal sunalın birbirinden eğlenceli filmleri sizlerle bu kanalda olacak. Yeşilçamın ünlü komedyenlerinden olan kemal sunal ayrıca hababam sınıfı serisi ile akıllarda kalmayı başarmıştır. Directed by ertem egilmez. Hababam sınıfı sınıfta kaldı oyuncu kadrosu şu şekildedir.