Kemal Sunal Erkekler Öne Çıksın

Kemal Sunal

Kemal Sunal Erkekler Öne Çıksın. Bana dokunuyor benimle konuşuyor. 10 kasım 1944 tarihinde malatyanın doğanyol ilçesine bağlı gökçe köyünde dünyaya geldi.

Teoman Adli Kullanicinin Dergi Panosundaki Pin Film Afisleri Sinema Film
Teoman Adli Kullanicinin Dergi Panosundaki Pin Film Afisleri Sinema Film

En komik türk filmlerinin başında gelir. Bu sıralama tarzı maalesef kağıt üzerinde kalem oynatmayla iş yapılmış gibi işlem yapmakla yapıldığı için geçmiş yıllara oranla her açıdan geriye gitmiş üniversiteler bile yükselmiş gibi gösteriliyor. 7den 70e hemen her türk insanının izlemiş olduğu film kemal sunal ve film arkadaşlarının eğlenceli rolleriyle vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Ayşen gruda nın psikopat ağabeyleri buna gaz veren iş arkadaşları ve mahalle esnafı kemal sunal ın bi anda sahneye çıkıp hele yar yar ı maden dağı nı kendine has söylemesi her.

şu an hakkımızdaki fetö suçlaması da bu şekildedir. Elazığda bulunan hicret mahallesinde iddiaya göre rögar kapağının altından 2 gündür zaman zaman alev çıkmaya başladı. Birçok filmde hayat verdiği tiplerin halka olan yakınlığı nedeniyle kısa zamanda türkiyenin en sevilen oyuncularından biri oldu. Kemal sunalın oynadığı ve en çok bilinen sinema karakterlerinden bir tanesi olan inek şaban karakteri için sunalın açıklaması şu şekilde olmuştur.