Kadırgalı Eşref Kemal Sunal

Kemal Sunal

Kadırgalı Eşref Kemal Sunal. Adile naşit ayşen gruda halit akçatepe kemal sunal şener şen. Facebook gives people the power to.

Saban Oglu Saban Cadir Youtube
Saban Oglu Saban Cadir Youtube

En iyi 10 kemal sunal filmi. En güzel kemal sunal filmlerini izlemek için abone ol. Disipline hayranım ve şark bülbülü filmindeki mazlumu.

şaban şabanoğlu şaban kemal sunal.

özellikle kemal sunalla birlikte oynadığı şark bülbülü tarzan rıfkı inek şaban şaban askerde süt kardeşler şabanoğlu şaban atla gel şaban gibi filmlerde aldığı rollerle filmlerde kullandığı kültleşmiş replikleriyle ve kadırgalı eşref adlı bir kabadayıyı oynadığı şaban oğlu şaban filminde attığı nârâlarıyla hafızalarımızdan. Sivil hayatta bir polis olan hüsamettin ve teşkilatının aylardır yakalayamadığı kadırgalı eşrefi tesadüfen yakalayıp hüsamettinin kayınpederi olan nazır paşanın gizli polisi o. Eğer videoyu begendiyseniz like atmayı begenmediyseniz dislike atmayı eğer hala daha kanala abone değilseniz abone ol butonuna basmayı ve paylaşmayı unutmayı. Sivil hayatta bir polis olan hüsamettin ve teşkilatının aylardır yakalayamadığı kadırgalı eşrefi tesadüfen yakalayıp hüsamettinin kayınpederi olan nazır paşanın gizli polisi olurlar.